Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Publikohen pamjet, momenti kur Joshua nokautoi vrazhdë finlandezin Helenius

Anthony Joshua ka arritur të shënojë fitore në meçin e sontëm në O2 Arena të Londrës.

Boksieri britanik e mundi me nokaut në raundin e shtatë finlandezin, Robert Helenius.

Një kombinim goditjesh në bark dhe fytyrë ishin fatale për Helenius, i cili u shtri në tokë.