Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Publikohen pamjet, momenti kur Joshua nokautoi vrazhdë finlandezin Helenius

Anthony Joshua ka arritur të shënojë fitore në meçin e sontëm në O2 Arena të Londrës.

Boksieri britanik e mundi me nokaut në raundin e shtatë finlandezin, Robert Helenius.

Një kombinim goditjesh në bark dhe fytyrë ishin fatale për Helenius, i cili u shtri në tokë.


Related posts
Lajme

Shqiptarët nderojnë Afrim Bunjakun në Uashington, i pranishëm edhe William Walker e kreu i ushtrisë shqiptare

Lajme

FSK-ja u vu në gjendje gatishmërie, Ministri Maqedonci jep detaje

Lajme

Trupat e terroristëve të vrarë sot iu dorëzohen familjarëve

Lajme

Krasniqi: Hipokrizi dhe tallje me popullin deklaratat e Kurtit se ka rritje ekonomike