Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Publikohet fotografia e fundit e Liridona Ademajt disa orë para vrasjes

 
   

Kjo është foto e fundit e Liridona Ademajt disa orë para vrasjes së 30-vjeçares.

Fotografia është publikuar në emisionin Opinion mbrëmjen e sotme.

Në këtë fotografi është Liridona Ademaj me motrën e saj.

Foto është shkrepur ditën e ngjarjes rreth orës 14:00 në shtëpinë e prindërve të saj.

Ndërkohë që krimi i rëndë ndodhi atë mbrëmje në Prishtinë rreth orës 20:30. Bashkëshorti i saj, Naim Murseli akuzohet si organizator dhe porositës i vrasjes së Liridona Ademajt.

 Image
 Liridona Ademaj