Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

“Që nga koha kur kam pasur Covidin nuk po ndihna njësoj” telefonuesja kërkon ndihmën e mjekut

Në emisionin e mëngjesit ALARM në ATV, në rubrikën “Mjeku me ne”, ishte mysafir pulmologu Leonard Muja.

Në emision ai ka folur për problemet më të shpeshta të mushkërive me të cilat përballen pacientët në Kosovë.

Gjatë emisionit u inkuadruan edhe shikues të cilët kërkuan këshilla nga mjeku në studio.

“Tash një vit kam qenë me Covid edhe prej atëherë, sa herë që më bjen një grip, m’u bllokohen mushkëritë. Pa i pi pesë kokrra që ishin shumë të idhëta, nuk po lirohna dhe po kam shumë lodhje”, pyet telefonuesja.

Përgjigjen e specialistit të pulmologjisë për këtë problem shëndetësor e gjeni në videon më poshtë:

Bisedën e plotë të pulmologut Leonard Muja në emisionin ALARM e gjeni në videon më poshtë:Related posts
Lajme

Hajrizi për dështimet në PISA: Nuk ka pasur përgatitje të duhur për këtë test

Lajme

Gërvalla me rrëfim pak më ndryshe – kujton babanë e saj Jusufin: Dhjetori për mua ka shije të keqe

Lajme

Publikohet fotografia e fundit e Liridona Ademajt disa orë para vrasjes

Lajme

Babai i Naim Murselit mohon që djali i tij të jetë biseksual