Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Rama: 636 turistë amerikanë mbërrijnë në Durrës për të vizituar Shqipërinë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka thënë se qindra turistë amerikanë kanë mbërritur të hënën në Portin e Durrësit.

Rama në “Facebook”, ka shkruar se 636 turistë kanë arritur me kroçierën “Sirena” për të vizituar Shqipërinë.

“636 turistë amerikanë kanë mbërritur ditën e sotme në Portin e Durrësit me kroçierën “Sirena” për të vizituar vendin tonë”, ka shkruar Rama.Related posts
Lajme

Bajqinovci: Pa u dënuar e sanksionuar Serbia, nuk shoh të ardhme në dialog

Lajme

Pasi dështuan ta mbyllin, Albin Kurti e Rozeta Hajdari shkojnë në ambientet e Klan-it

Lajme

Berisha: Edi Rama dhe urdhër që për Kosovën të mos diskutohet në Kuvend

Lajme

Sulmi në Banjskë, Haradinaj”: Terroristët kishin këtë plan