Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Rrezikon deri në 7 vite heqje lirie, zbulohet se në cilin burg zhvendoset Safet Gjici

Ish-kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici do të akomodohet në paraburgimin e Durrësit.

Ai doli këtë të hënë në gjykatë për të dëshmuar rreth videoskandalit që u shfaq për të.

GJKKO ka lënë në fuqi masat e sigurisë për ish-kryebashkiakun e Kukësit dhe gruan që u shfaq me të në videon erotike.

Safet Gjici do të vazhdojë në arrest me burg, ndërsa Alma Kaçi në arrest shtëpie.

Kujtojmë se në paraburgimin e Durrësit vuan dënimin edhe ish-kryebashkiaku i Durrësit Vangjush Dako, ish-ministri Lefter Koka si dhe ish-deputeti Alqio Bllako.

Related posts
Lajme

Hajrizi për dështimet në PISA: Nuk ka pasur përgatitje të duhur për këtë test

Lajme

Gërvalla me rrëfim pak më ndryshe – kujton babanë e saj Jusufin: Dhjetori për mua ka shije të keqe

Lajme

Publikohet fotografia e fundit e Liridona Ademajt disa orë para vrasjes

Lajme

Babai i Naim Murselit mohon që djali i tij të jetë biseksual