Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Horoskopi

Shenjat e Horoskopit që nuk e meritojnë besimin tuaj

Është koha të mësoni se shenjat e mëposhtme të horoskopit mund t’ju zbulojnë pas pak një karakter krejtësisht të ndryshëm nga ai që treguan në fillim. Qofshin në nivel miqësor apo romantik, personat që i përkasin këtyre shenjave të zodiakut, ka mundësi që një ditë të mos i njihni.

Dashi

Dashi ka karakteristikat e një shoku dhe partneri të mirë, por kur këta njerëz kuptojnë se nuk i bëni prioritet në jetën tuaj, mund të ndryshojnë 360 gradë. Nëse një Dash mërzitet shpejt dhe ju nuk dëshironi të njëjtat gjëra si ai, atëherë ka shumë mundësi që së shpejti t’ju tregojë një fytyrë shumë të ndryshme dhe të panjohur që nuk do ta njihni.

Binjakët

Binjakët i përkasin shenjave që do t’ju tregojnë se jeni shoku më i mirë i tyre që në javën e parë të njohjes tuaj! Do të habiteni nga mënyra se si komunikon, por së shpejti do të zbuloni se në fund të fundit ata nuk e duan vërtet këtë pasi do të fillojnë të largohen pa e kuptuar ju pse. Nëse prej shumë kohësh po pyesni se çfarë ka ndodhur mes jush dhe pse nuk jeni më miq, dijeni se ka shumë mundësi që çuditërisht ai ende t’i thotë rrethit tuaj se jeni miq edhe pse nuk flisni. Kjo shenjë është e famshme për dy (ose më shumë) fytyrat e saj dhe është më mirë ta kuptoni sa është herët nëse jeni në një lidhje me të.

Akrepi

Është e vështirë të pranohet për këtë shenjë, por Akrepi mund të bëhet i paparashikueshëm në sjelljen, lëvizjet dhe mendimet deri në një pikë shqetësuese. Ai nuk beson lehtë edhe nëse ju vendos në jetën e tij, por pret që ju të jeni pranë tij për gjithë jetën. Ai gjykon lehtësisht dhe nëse mendon se nuk jeni vërtet aty, (edhe nëse nuk është e vërtetë), nuk do t’ju japë kurrë mundësi t’i shpjegoni anën tuaj dhe sigurisht që do të zhduket nga jeta juaj. /abcnews.al