Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Horoskopi

Shokon Edona, tregon si bëri vetëv*asje i dashuri i saj: E trajtova keq

Edona James, është më e komentuara e këtij edicioni të “Big Brother VIP Kosova”.
Ajo ka nisur të rrëfejë jetën e saj dhe deklaratat kanë marrë shumë vëmendje.

Teksa po bisedonte me disa nga vajzat e shtëpisë, Edona zbuloi se kur ishte 21 vjeçe, i dashuri i saj me të cilin ka jetuar për 2 vjet, kishte bërë vetëvrasje.

Ajo tha se këtë i ndjeri e ka bërë pasi ajo e ka trajtuar keq.

“Ai ka qenë dashuria ime më e madhe. Isha 21 vjeç. Kishim 2 vite bashkë. Jetonim bashkë. Një ditë u zumë se unë e lashë punën për tre muaj dhe s’kishim para dhe unë u thoja ti s’ke për të më mbajtur mua. Fillova prapë punën, e kur u ktheva, ai kishte bërë vetëvrasje”, tha Edona ndër të tjera.

Related posts
Horoskopi

Horoskopi 3 Dhjetor 2023, çfarë parashikojnë yjet për ju

Horoskopi

Dy shenjat e Horoskopit që do të bëjnë shumë para në dhjetor

Horoskopi

Horoskopi, mësoni çfarë parashikojnë yjet për ju

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 1 dhjetor 2023/ Çfarë ka rezervuar fati për ju sot