Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Shtërpcë: Aksident trafiku në Brod me dy të lënduar

Në Brod të Shtërpcës të martën ka ndodhur një aksident trafiku mes një veture dhe një kamioni.

Policia njofton se lëndime trupore kane pësuar drejtuesi i veturës dhe pasagjerja e tij.

Të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor dhe rasti është nën hetime.