Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

SKANDALI – Sali Berisha monton një tjetër video er*tike, duke pretenduar se është Blendi Klosi, por …

Në rrjetet sociale, ditën e sotme është shpërndarë një tjetër video er*tike.

Në të pretendohej se ishte Blendi Klosi.

Video është shpërndarë nga partia e Sali Berishësm më saktësisht ish-kryeredaktori i RD-së, Bledi Kasmi.

“Behuni gati për një skandal të ri…”, shkruan fillimisht ai.

“Hë, do shkoni më në zyrat e atyre që votuat”, pyeste më vonë ai, ndërsa ka publikuar në adresën e vet edhe foto nga video e pretenduar e Blendi Klosit.

Por gjithçka është një manipulim i pastër, që duhet hetuar nga drejtësia, pasi video në fjalë është një video pornografike, e marrë nga interneti.

Video e plotë është në linkun më poshtë, pasi njerëzit e Berishës e kanë kamufluar me qëllim atë, për të mos u dukur qartë, në mënyrë që të bëhej e besueshme që ishte Blendi Klosi.

SHENIM: Video në linkun e mëposhtëm është er*tike dhe me skena të forta seksuale, por po e botojmë origjinale për të treguar si është e vërteta, duke qenë se gjendemi para një manipulimi të qëllimshëm