Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Skandali seksual, publikohet momenti kur Alma del nga ambientet e komisariatit në Shkodër (Video)

Pas arrestimit të Safet Gjicit, është ndaluar në qytetin e Shkodrës dhe gruaja e cila që shfaqet në videoskandalin e ish-kryebashkiakut të Kukësit.

Në emisionin Review në Euronews Albania u shfaqën momentet ekskluzive kur Alma Kaçi transportohet me automjetet e BKH-së nga komisariati i Shkodrës drejt qytetit të Durrësit.

Alma Kaçi do të qëndrojë në banesën e saj në Durrës ku do të presë vijimin e hetimeve në masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”.

Siç shihet dhe nga pamjet e mësipërme, fillimisht nga komisariati i policisë largohet një foristradë e bardhë e BKH-së, ku ndodhet dhe Alma Kaçi dhe pas saj oficeri tjetër transporton drejt Durrësit automjetin personal të të ndaluarës.

“Automjeti me ngjyrë të kuqe Opel, ka qenë automjeti me të cilin Alma Kaçi ak udhëtuar drejt qytetit të Shkodrës. Ai po drejtohej nga një nga oficerët e BKH-së që pështë nisur drejt abnesës së saj në Durrës. Shtetasja Alma Kaçi ka qenë në foristradën e bardhë ku është nisur për në drejtim të banesës së saj në qytetin e Durrësit”, bëri me dije gazetari i Euronews Albania, Teodor Gjerga, nga Shkodra.

Related posts
Lajme

Hajrizi për dështimet në PISA: Nuk ka pasur përgatitje të duhur për këtë test

Lajme

Gërvalla me rrëfim pak më ndryshe – kujton babanë e saj Jusufin: Dhjetori për mua ka shije të keqe

Lajme

Publikohet fotografia e fundit e Liridona Ademajt disa orë para vrasjes

Lajme

Babai i Naim Murselit mohon që djali i tij të jetë biseksual