Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Tahiri: Kosova po dridhet prej tërmetit të korrupsionit

Ish-kryenegociatorja e Kosovës në dialogun me Serbinë, Edita Tahiri, ka reaguar lidhur me skandalet e fundit ndaj Qeverisë, ku pati edhe disa të arrestuar së fundi.

Sipas Tahirit, Kosova është duke u dridhur prej tërmetit të korrupsionit e nuk ka të ndalur.

“Vera eshte per pushime, por Kosova po dridhet prej termetit te korrupsionit – qe s’ka te ndal!”, shkruan Tahiri.


Related posts
Lajme

E pazakontë në Greqi! Tufa e deleve futet brenda serës dhe konsumon 100 kg hashash

Lajme

Vrau shqiptarin me kaçavidë dhe u përplasën me makinë, 34-vjeçari kyç gojën

Lajme

Vuçiq i ankohet Emirateve të Bashkuara Arabe, siç pretendon për “dhunën” që po iu bëhet serbëve në Kosovë

Lajme

2 efektivë policie gjejnë pistoletë në makinën e shërbimit në Tiranë, dyshimet e para