Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Të shtëna në një shkollë në Bosnje-Hercegovinë, disa të plagosur

Një nxënës i mitur ka qëlluar me armë zjarri në shkollën fillore në Llukavac afër Tuzllës të Bosnjë e Hercegovinës, ka konfirmuar kryetari i komunës së Lukavacit, Edin Deliq.

Deliq ka bërë të ditur se ka persona të lënduar.

“Në mesin e tyre nuk ka fëmijë, prandaj kërkoj nga prindërit që mos të panikojnë. Autori është fëmijë i mitur dhe është arrestuar menjëherë. Një ditë e vështirë”, ka thënë Deliq në Facebook./REL/Related posts
Lajme

Miratohet në lexim të dytë projektligji për të drejtat e autorit

Lajme

LDK i kryen zgjedhjet në një degë në Prishtinë, ky është kryetari që u zgjodh

Lajme

Vazhdon gjykimi kundër Pjetër Shalës

Lajme

Ferdinant Dimo merr zyrtarisht komandimin e Forcës Ajrore