Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Tërmet në Shqipëri

Është regjistruar tërmet para pak minutash në Shqipëri, konkretisht në rrethin e Elbasanit.

Qendra Sizmologjike Evropiane e Mesdheut (EMSC) ka njoftuar se ky tërmet ishte 4.0 shkallë të Rihterit.

Sipas të dhënave të EMSC-së, thellësia e goditjes është 2 kilometra, derisa ende nuk ka informacion për dëme të regjistruara.

Tags:Related posts
Lajme

Kimete Berisha: I vdekuri duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

Gashi për Radoiçiqin: Mund të arrestohet në Serbi dhe përmes Interpolit të transferohet në Kosovë

Lajme

Kimete Berisha: I vdekur duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

“Edhe e pranuat Asociacionin edhe na prishët me amerikanët” – Kërquki gozhdon Mujën e VV’së