Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Tërmeti godet Greqinë, epiqendra dhe magnituda

Një tërmet me magnitudë 4.1 Rihter ka goditur Greqinë këtë të premte, 23 qershor.

Lëkundjet sizmike ndodhën rreth orës 11:00.

Sipas Institutit Gjeodinamik Mesdhetar epiqendra e tërmetit është regjistruar 27 kilometra në perëndim të Prevezës.

Thellësia e tërmetit ishte 2 kilometra./albeu.com/