Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Tha se s’i ka marrë as 50 vota, Gërvalla i reagon Kransiqit, publikon foton: Kur numrat flasin, ndërsa të paditurit nuk heshtin

 
   

Kryetari i PDK-së, Memli Kransiqi në një emision ka thënë se Donika Gërvalla nuk i ka marrë as 50 vota në zgjedhje.

Ministrja Gërvalla ka reaguar ndaj tij, duke e publikuar foton dhe votat e marra nga qyetarët.

Aty shihet se Gërvalla ka pmbi 71 mijë vota, kurse Kransiqi ka mbi 15 mijë,

“Kur numrat flasin,

ndërsa të paditurit nuk heshtin”, ka shkruar Gërvalla.