Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

“Ti s’ke fytyrë, pse lyhesh?!” Graciano me tone ofenduese ndaj Heidit, ajo e shtang me përgjigjen

Balerini Graciano Tagani nuk ndalon së akuzuari Heidi Bacin. Teksa kjo e fundit po ecte në living për të dalë jashtë, balerini e pyet se ‘pse lyhet se ajo s’ka nevojë pasi nuk ka fytyrë’. Heidi i thotë thjesht ‘faleminderit’ dhe largohet, ndërkohë Graciano i kërkon të ndalojë pak dhe e pyet ‘se pse nuk reagon për gjërat që ai i thotë’.

Pjesë nga biseda:
Graciano: Pse lyhesh Heidi?

Heidi: Pse?

Graciano: Nuk e ke të nevojshme se ti s’ke fytyrë

Heidi: Faleminderit Graciano

Graciano: Prit mos ik pak, jam shumë kurioz, ça nuk të thashë se me të vërtetë ashtu është dhe ti prapë nuk reagon.

Heidi: Sepse secili e tregon veten e vet. Ditën e mirë

Graciano: Sepse ti ashtu je dhe ti harroje se unë do të të lë rehat.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)