Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Tomë Gashi reagon pas intervistës së Hashim Thaçit nga Haga, ja çka thotë për Kurtin dhe intervistën e tij kundër Millosheviqit!

 
   

Avokati Tomë Gashi ka reguar pas intervistës së ish-presidentit Hashim Thaçi e cila është transmetuar mbrëmë.

Gashi në reagimin e tij, e përmend intervistën e kryeministrit aktual të Kosovës, Albin Kurtit i cili e kishte dhënë në burgjet serbe, teksa kishte folur kundër kryekriminelit të Ballkanit Sllobodan Millosheviq.

“Albini  sipas do – dove nuk ka ba me dhanë intervista prej burgut.

Tjerët po bojka”, shkruan Gashi.

Ai thotë se, atë që e ka folur Kurti në Serbi kundër Millosheviqit, të tjerët nuk mundet as me shkru e as me formulu edhe pasi t’i lexojnë 1000 libra.

“Çka ka folë Albini nga burgu në Serbi kundër Millosheviqit të tjerët as 1000 libra m’i lexu nuk dinë as mi shkru, e as mi formulu”, shkruan tutje avokati Gashi.