Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Tym i zi dhe mure të shkrumbuara, çfarë po ndodh në Tiranë, flakët përfshijnë dy pallate (VIDEO+FOTO)

Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë në një pallat në zonën e ish-parkut të autobusëve në Tiranë ditën e sotme.

Zjarri është përhapur në gjithë pallatin, teksa është përfshirë nga flakët edhe një tjetër pranë tij.

Në vendngjarje ndodhen zjarrfikësit, megjithatë puna për shuarjen e flakëve është e vështirë.

Njoftimi i policisë:

Më datë 14.09.2023, rreth orës 14:20, në rrugën “Sali Butka”, ka rënë zjarr në ballkonin e një banese, në katin e fundit të një pallati.

Në vendngjarje janë shërbimet e Policisë dhe zjarrfikëset të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

https://www.tiktok.com/?referer_url=albeu.com%2Flajme%2Ftym-i-zi-dhe-mure-te-shkrumbuara-cfare-po-ndodh-ne-tirane-flaket-perfshijne-dy-pallate-videofoto%2F566020%2F%3Ffbclid%3DIwAR0R9RkXuaXvqz7TNAJejRQC8rdGU6jT-zWRzFdr_w8janeLBQB9to-2pus&refer=embed&embed_source=121355059%2C121351166%2C121331973%2C120811592%2C120810756%3Bnull%3Bembed_discover_button