Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

U raportua i zhdukur, momenti kur shpëtohet 84-vjeçari nga Prishtina që kishte rënë në një gropë

 
   

Është gjetur 84-vjeçari, Sinan Duli, i cili ishte raportuar i zhdukur nga familjarët e tij.

Lajmin e ka bërë të ditur Shoqata e Kosovës për Kërkim dhe Shpëtim, të cilët kanë publikuar edhe pamje nga ky moment.

84-vjeçari është gjetur rreth orës 22:30 në zonën te antena në lagjen “Kolovica” në Prishtinë, në një gropë.

Më pas, të moshuarin e kanë dërguar në me autoambulancë në Emergjencë të QKUK-së.