Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Ushtarët e KFOR-it dhe serbët lokalë luajnë me litar së bashku

Në Komunën e Leposaviqit ushtarët e KFOR-it kanë luajtur sot lojën e tërheqjes së litarit bashkë me serbët lokalë të cilët janë duke protestuar tash e sa ditë para objektit të Komunës.

Mediumi lokal KoSSev ka publikuar videon, pa dhënë shumë detaje.

Kjo duket se është bërë për të shtensionuar situatën e krijuar prej më shumë se një jave.

 

 


Related posts
Lajme

​26 vjet nga protestat studentore, revolucioni i ndryshimit

Lajme

Kërcënime nga ‘Brigadat e Veriut’ - ja kush fshihet prapa tyre!

Lajme

Përmbytjet në Greqi, dëmet e shkaktuara vlerësohen deri në 5 miliardë euro

Lajme

Osmani: Policia së pari, nëse na sulmon Serbia hynë KFOR-i