Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lifestyle

Vajza e shfaqur në video skandalin me Gjicin biznesmene në Tiranë? QKB zbulon si qëndron e vërteta

Të tjera detaje janë zbardhur sa i përket rolit në biznes i vajzës Alma. K, e shfaqur në videon erotike të kryebashkiakut të Kukësit, Safet Gjici.

Në dokumentin e siguruar nga QKB, ku jepej edhe një adresë për biznesin e vajzës pas verifikimeve të bëra, në adresën e shënuar në dokument nuk ekziston asnjë biznes, pra është një adresë fiktive.

Advertisements

“Profili i saj është për t’u parë i plotë, në ekstratin e QKB-së thuhet se adresa e biznesit të saj është Tiranë, Farkë njësia administrative rruga Haxhi Dushku numër 7.

Advertisements

Në fakt në këtë adresë ky biznes, në kemi shkuar dhe e kemi verifikuar, por nuk ka pasur asnjë biznes në këtë adresë, pra mesa duket është fiktive. Ajo është themeluar në 2021, objekti i aktivitetit është shërbime konsulence për biznese të treta”,-thuhej në dokumentin e cituar e QKB-së.

Related posts
Lifestyle

Shkoni në tualet me celular? Ja paralajmërimi i doktorit nga Harvard-i për ata që praktikojnë këtë veprim

Lifestyle

Shenjat që na tregojnë se trupi ka nevojë për pushim

Lifestyle

Shampoja e thatë mund të jetë e rrezikshme për flokët, ja pse nuk duhet ta përdorni shpesh

Lifestyle

A po na e shkatërron jetën varësia ndaj ekraneve?