Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Veriu i qetë, Policia shihet në krye të detyrës

Derisa në manastirin e Graçanicës po mbahet ceremonia për të shënuar festen e njohur nga serbët si Vidovdani, veriu i vendit është i qetë.

Ekipi i Indeksonline ndodhet atje, ndërsa Policia shihet në krye të detyrës.

Në Lagjen e Boshnjakëve në Mitrovicën e Veriut, një patrullë e Policisë po monitoron situatën.

Atje ka edhe qarkullim më të vogël të qytetarëve.


Related posts
Lajme

Kimete Berisha: I vdekuri duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

Gashi për Radoiçiqin: Mund të arrestohet në Serbi dhe përmes Interpolit të transferohet në Kosovë

Lajme

Kimete Berisha: I vdekur duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

“Edhe e pranuat Asociacionin edhe na prishët me amerikanët” – Kërquki gozhdon Mujën e VV’së