Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Video dramatike, autobusi shpërthen në flakë, pasagjerët vrapojnë të frikësuar

Momente dramatike u regjistruan në një autostradë në Buenos Aires të Argjentinës, kur një autobus shpërtheu në flakë.

Siç duket në video, pasagjerët të trembur nxituan të largoheshin nga autobusi.

https://pbs.twimg.com/amplify_video_thumb/1691939824683630593/img/gxsDxSxMdqr4F5kI.jpg

Related posts
Lajme

​Një metër dru po shitet deri në 65 euro, qytetarët ankohen për çmimin dhe mashtrimet në matje

Lajme

Osmani dhe Taha flasin për njohjen e Kosovës nga shtetet e OIC-së

Lajme

Tensione në kufirin Liban-Izrael: Sulme me bomba tymuese

Lajme

Gërvalla takon kryediplomatin Gerapetritis: Greqia është aktor kryesor në rajonin tonë