Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

(VIDEO) “Hajde thithe njëherë…”, Luizi i kthen përgjigjen epike fansit

Fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother VIP” Luiz Ejlli vijon të mbetet një nga personazhet më të ndjekur në showbizin shqiptar.

Këngëtari bëri një turn koncertesh në SHBA, që mblodhi shumë fansa të tij. Por duket se në një nga koncertet e tij, një fans i ka bërë një kërkesë të jashtëzakonshme duke iu drejtuar me fjalët:

“A po vjen ta thithësh njëherë, se na u ça hunda vlla”.

Ndërsa epike ishte përgjigja e këngëtarit, cili i drejtohet me fjalët:

“E kam në xhep”.

https://5pyetjet.al/wp-content/uploads/2023/06/FSave.Io_355163937_274492315063000_8152574594836172339_n.mp4?_=1

Related posts
Lajme

Kimete Berisha: I vdekuri duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

Gashi për Radoiçiqin: Mund të arrestohet në Serbi dhe përmes Interpolit të transferohet në Kosovë

Lajme

Kimete Berisha: I vdekur duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

“Edhe e pranuat Asociacionin edhe na prishët me amerikanët” – Kërquki gozhdon Mujën e VV’së