Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Vlera Gjakova: Ka tunel nëntokësor prej Shkupit deri në Bondsteel

 
   

Vlera Gjakova flet për një tunel nëntokësor që lidh Shkupin me kampin amerikan Bondsteel.

Aktivistja e Lëvizjes Vetëvendosje, Vlera Gjakova thotë se ekziston një tunel që i lidh dy shtete.

Sipas saj, në po të njëjtin vend funksionojnë agjencione të ndryshme të intelegjencës.

“Nga ambasada amerikane në Maqedoni në Shkup deri të Bondsteel’i është një tunel nëntokësor që i lidh këto dy shtete. Në bondsteel janë njerëzit e shumë agjencioneve intelegjente që punojnë për momentin për vendet që janë në luftë.

Amerikanët asnjëherë nuk e lëshojnë Kosovën, ne nuk jemi antiamerikan, jemi kundër Zajednicës”, dëgjohet teksa thotë Gjakova e cila kundërshtohet nga Bledi Mane.

@topchanneltvalbania Tuneli sekret që lidh dy shtetet ku kontrollohet gjithçka, Vlerë Gjakova nxjerr detajin #alfredcako #vleregjakova #ediell #fyp #foryoupage #topchannel #tv #foryou #show #topchannelalbania ♬ original sound – Top Channel TV

 
 
 
 
 

Related posts
Lajme

Osmani dhe Taha flasin për njohjen e Kosovës nga shtetet e OIC-së

Lajme

Tensione në kufirin Liban-Izrael: Sulme me bomba tymuese

Lajme

Gërvalla takon kryediplomatin Gerapetritis: Greqia është aktor kryesor në rajonin tonë

Lajme

​Gërvalla takon homologun e saj nga Singapori, diskutojnë për thellimin e marrëdhënieve shtetërore