Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Vuçiq: Pengojeni Kurtin, po nis luftë të re në Ballkan

Presidenti serb Aleksandar Vuçiq sot është takuar me përfaqësues të Bashkimit Evropian dhe të Quint-it.

Vuçiq shkruan në Instagram se u ka kërkuar atyre që “të bëjnë gjithçka që kanë në dorë për të penguar Kurtin të nisë një luftë të re në Ballkan”.
Një ditë më parë Vuçiq akuzoi Kurtin se me çdo kusht dëshiron të “shkaktojë luftë dhe konflikte”

View this post on Instagram

A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav)