Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Vuçiq thotë se pati një bisedë korrekte me komandantin e KFOR-it

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka bërë të ditur se ka biseduar me komandantin e KFOR-it, Angelo Michele Ristuccia.

Vuçiq në profilin e tij në Instagram ka thënë se ka pasur një bisedë korrekte me të.

“Një bisedë korrekte me komandantin e KFOR-it, Angelo Michele Ristuccia.” – ka shkruar Vuçiq.Related posts
Lajme

Kimete Berisha: I vdekuri duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

Gashi për Radoiçiqin: Mund të arrestohet në Serbi dhe përmes Interpolit të transferohet në Kosovë

Lajme

Kimete Berisha: I vdekur duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

“Edhe e pranuat Asociacionin edhe na prishët me amerikanët” – Kërquki gozhdon Mujën e VV’së