Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Zbulohet identiteti i dy vëllezërve që u vranë pas një konflikti për pronë

Blerim Islamaj dhe Haxhi Islamaj janë dy vëllezërit që mbetën të vdekur të dielën pasdite në fshatin Madanaj të Gjakovës.

Dy vëllezër kanë mbetur të vdekur pas u qëlluan nga një person pas një konflikti për shkaqe pronësore.

Dy vëllezërit u vranë për pronë- dalin pamjet nga skena e krimit në Gjakovë

Zëdhënës i Policisë së Kosovës në rajonin e Gjakovës, Lumni Graisha e ka konfirmuar rastin për Gazetën Insajderi. Ai ka thënë se sipas informatave të para motivet e vrasjes janë për shkak të një prone.

Sipas tij, dorasi është identifikuar por ndodhet ende në arrati. Ai tha se policia është duke e kërkuar.

Vrasje e dyfishtë në Gjakovë – Zbulohen motivet e vrasjes së dy vëllezërve

“Mund të konfirmoj behet fjal për vrasje te dyfisht. Viktimat janë vëllezër mes vete. Personi i dyshuar është i identifikuar por ndodhet në arrati”, ka thënë ai.

Ai bëri të ditur se dy viktimat janë të moshës së re.


Related posts
Lajme

Të martën fillon “Java kundër Korrupsion 2023”

Lajme

​Në Shqipëri sot ka nisë shpërndarja e bonusit të fundvitit për 700 mijë pensionistë

Lajme

Letra me njolla të gjakut e ish-ushtarit të UÇK-së, e shkruar në momentet e fundit të jetës

Lajme

Katër pije që rekomandohet t’i konsumoni kur keni anemi