Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Zbulohet identiteti i dy vëllezërve që u vranë pas një konflikti për pronë

Blerim Islamaj dhe Haxhi Islamaj janë dy vëllezërit që mbetën të vdekur të dielën pasdite në fshatin Madanaj të Gjakovës.

Dy vëllezër kanë mbetur të vdekur pas u qëlluan nga një person pas një konflikti për shkaqe pronësore.

Dy vëllezërit u vranë për pronë- dalin pamjet nga skena e krimit në Gjakovë

Zëdhënës i Policisë së Kosovës në rajonin e Gjakovës, Lumni Graisha e ka konfirmuar rastin për Gazetën Insajderi. Ai ka thënë se sipas informatave të para motivet e vrasjes janë për shkak të një prone.

Sipas tij, dorasi është identifikuar por ndodhet ende në arrati. Ai tha se policia është duke e kërkuar.

Vrasje e dyfishtë në Gjakovë – Zbulohen motivet e vrasjes së dy vëllezërve

“Mund të konfirmoj behet fjal për vrasje te dyfisht. Viktimat janë vëllezër mes vete. Personi i dyshuar është i identifikuar por ndodhet në arrati”, ka thënë ai.

Ai bëri të ditur se dy viktimat janë të moshës së re.