Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

22 të lënduar nga tërmeti në Turqi

22 të lënduar lehtë është bilanci i raportit nga tërmeti i fuqishëm që goditi Turqinë mbrëmjen e sontme.

Të paktën kështu ka raportuar Agjencia Anadolu.

Tërmeti thuhet të jetë regjistruar në një thellësi prej 7 kilometrash.Lidhur me lëkundjet ka shkruar edhe ministri i Punëve të Brendshme, Ali Yerlikaya.


Related posts
Lajme

​Një metër dru po shitet deri në 65 euro, qytetarët ankohen për çmimin dhe mashtrimet në matje

Lajme

Osmani dhe Taha flasin për njohjen e Kosovës nga shtetet e OIC-së

Lajme

Tensione në kufirin Liban-Izrael: Sulme me bomba tymuese

Lajme

Gërvalla takon kryediplomatin Gerapetritis: Greqia është aktor kryesor në rajonin tonë