Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Ahmeti: Kosova për Ramën më e rëndësishme se miqësia me Vuçiqin, s’ka kush më bind ndryshe

Ish-kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, thotë se Kosova është më e rëndësishme për kryeministrin shqiptar Edi Rama sesa miqësia e tij me presidentin serb Aleksandar Vuçiq.

Ai thotë se Kosova është më e rëndësishmë, jo vetëm për Ramën por për çdo udhëheqës në Shqipëri.

Postimi i tij i plotë:

Mendim jopopullor në Kosovë: Deklarata e sotme e @ediramaal është deklarata më e fuqishme shqiptare dhe më racionale në këtë kohë. Po ashtu, ska kush që më bind që miqësia me Vuqiqin për Ramën është më e rëndësishme se Kosova. Jo vec për të, po për çdo udhëheqës në Shqipëri.