Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Aksident i rëndë në aksin rrugor Elbasan-Peqin, humb jetën vajza 8- vjeçe, 6 të plagosur

Një fëmijë 8-vjeçare ka vdekur pas aksidentit që ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Peqin.

Aksidenti raportohet se ka ndodhur në afërsi të fshatit Bishqem, ndërsa të plagosur kanë mbetur 6 persona, raporton euronews.al

Vajza 8 vjeçe po udhëtonte me një makinë tip ‘Golf’, me targa të Gostivarit nga Maqedonia e Veriut, ndërkohë që makina tjetër është me targa shqiptare.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.Related posts
Lajme

Hajrizi për dështimet në PISA: Nuk ka pasur përgatitje të duhur për këtë test

Lajme

Gërvalla me rrëfim pak më ndryshe – kujton babanë e saj Jusufin: Dhjetori për mua ka shije të keqe

Lajme

Publikohet fotografia e fundit e Liridona Ademajt disa orë para vrasjes

Lajme

Babai i Naim Murselit mohon që djali i tij të jetë biseksual