Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Ambasada e Italisë u shpreh ngushëllime familjarëve dhe miqve të dy viktimave në Pejë

 
   

Ambasada e Italisë në Prishtinë u ka shprehur ngushëllime familjarëve dhe miqve të dy të vdekurve në Pejë.

Në shkrimin e tyre thuhet Peja është një qytete që ka lidhje të veçantë me Italinë dhe italianët, përcjell Klankosova.tv.

“Në emër të Ambasadës u shprehim ngushëllimet tona më të thella familjeve dhe miqve të dy personave që humbën jetën në Pejë, qytet që ka një lidhje të veçantë me Italinë dhe italianët.

Mendimet tona janë me të gjithë ata që janë prekur nga përmbytjet”, thuhet në njoftimin e tyre.