Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Arrestohen tre serbë në Zveçan, ndalnin vetura nëpër rrugë

Policia e Kosovës ka njoftuar për arrestimin e tre serbëve në Zveçan në orët e para të së enjtes.

Sipas njoftimit të policisë, të njëjtit janë arrestuar pasi që në bashkëveprim me disa të tjerë, kanë ndaluar në rrugë vetura.

“Zveçan 31.05.2023 – 00:30. Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj serbë, pasi që të njëjtit në bashkëveprim me disa persona tjerë, në rrugë kanë ndaluar disa automjete”, njofton PK-ja.

Siç vijon njoftimi, të dyshuarit janë intervistuar dhe janë liruar në procedurë të rregullt.


Related posts
Lajme

Këta janë dy të dyshuarit për plagosjen e dy vëllezërve Veliu në Rahovec

Lajme

Polonia do të ndalojë furnizimin me armë për Ukrainën për shkak të mosmarrëveshjes së grurit

Lajme

Dita e dytë e Samitit të Paqes dhe Demokracisë, merr pjesë ambasadori gjerman në Kosovë

Lajme

Presidenti kroat nga OKB bën thirrje për njohjen e Kosovës