Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Arrijnë dy kryetarët për takim me Hovenierin

Kryetari i Zubin Potokut, Izmir Zeqiri, dhe ai i Zveçanit, Ilir Peci, janë parë duke shkuar në takim me ambasadorin e SHBA-së në Prishtinë, Jeffrey Hovenier.

Zeqiri dhe Peci vijnë nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës në opozitë.

Takimi me Hovenierin mbahet në Zyrën e Bashkimit Evropian në Prishtinë.


Related posts
Lajme

Kërkesa për themelim të komisionit hetimor për rezervat shtetërore, Kusari- Lila: Nuk ka kuptim

Lajme

Cramon: Nëse Serbia nuk dëshiron t’i bashkohet BE-së, s’mund ta detyrojmë

Lajme

Miratohet në lexim të dytë projektligji për të drejtat e autorit

Lajme

LDK i kryen zgjedhjet në një degë në Prishtinë, ky është kryetari që u zgjodh