Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

At Nikolla Xhufka kapet keq me Tim Shkupin: Mos i qesh xhamitë edhe hoxhallarët ata janë njerëzit më të mirë, ti s’je hoxhë. Ja çfarë ndodh mes tyre

Këtë javë në emisionin Kojshia Show, mysafir ishin prifti katolik Don Kelemend Spaqi, prifti ortodoks At Nikolla Xhufka dhe Tim Shkupi.

Prifti ortodoks At Nikolla Xhufka janë zënë në emision me Tim Shkupin, pasi ky i fundit kritikoi myslimanët.

Për më shumë, ndiqeni emisionin nga minuta 114:14.