Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Bajrami “sjell bereqet”, priten reshje shiu në Kosovë

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Vranësirat vende-vende mund te sjellin riga shiu të intensitetit te dobët.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale do të sillen mes 11 dhe 14 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale mes 21 dhe 24 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes dhe veriperëndimit e lehtë deri mesatare.


Related posts
Lajme

Kimete Berisha: I vdekuri duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

Gashi për Radoiçiqin: Mund të arrestohet në Serbi dhe përmes Interpolit të transferohet në Kosovë

Lajme

Kimete Berisha: I vdekur duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

“Edhe e pranuat Asociacionin edhe na prishët me amerikanët” – Kërquki gozhdon Mujën e VV’së