Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Bëri simbolin e shqiponjës, boksieri Ermal Hadribeaj tregon çfarë mendon legjenda Mike Tyson për shqiptarët

Në një intervistë ekskluzive në ‘Ftesë në 5’, Ermal Hadribeaj, i cili mbrojti titullin ‘ËBC Internacional’ në Uzbekistan ka treguar gjithë përjetimet e ndeshjes dhe se çfarë mendon Mike Tyson për shqiptarët, pas simbolit të shqiponjës të bërë prej tij.

Ermali ka treguar se e ka pasur idhull Tyson dhe se ka komunikuar me të, e ka shtuar se ky i fundit ka shumë respekt për shqiptarët dhe gëzon mendimin se shqiptarët janë shumë të fortë.

“O shqiptarët janë të fortë! Ka një respekt! Ka parë ndeshjen live dhe në fund është afruar te komentatorët. Ishte rasti më i bukur që mund të kishte ndodhur ndonjëherë aty”, tregoi Hadribeaj.


Related posts
Lajme

Ambasadori suedez në familjen e Liridonës: Përshëndes reagimin e shpejtë të Policisë dhe Prokurorisë së Kosovës

Lajme

Babai i Marigona Osmanit: Dardan Krivaça na kërcënoi nga burgu

Lajme

​Përfundon bastisja në argjendarinë në Prishtinë

Lajme

​Kryeministri Kurti mirëpriti përfaqësuesit e partive politike shqiptare të Luginës së Preshevës