Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

“Çfarë i thua Heidit, më ke mërzitur shumë…”/ Kriset sërish miqësia mes Romeos dhe Meritonit?

Mbrëmjen e djeshme, debatet mes Meritonit dhe Heidit kanë qenë të vazhdueshme.

Meritoni e ka akuzuar Heidin se ajo e ka quajtur atë përndjekës dhe se do donte edhe ai që t’i vinte asaj një epitet por nuk po ë bënte për shkak të Romeos.

Ai madje është shprehur se nuk preferon të bjerë në nivelin e Gracianos, duke e etiketuar me fjalën bionde dhe më pas duke ia shpjeguar se bionde përdoret për vajzat që nuk janë inteligjente.

Ndërkohë që është mërzitur për këtë etiketim të Meritonit, Heidi ka shkuar menjëherë dhe i ka treguar të gjithë situatën Romeos, i cili nuk e ka pritur aspak mirë.

Për këtë arsye, ai më pas ka diskutuar me Meritonit, duke i thënë se është mërzitur shumë me etiketimin që i ka bërë Heidit.

Pjesë nga biseda:

Romeo: Më ke mërzitur shumë vëlla, më ke mërzitur.

Meritoni: Pse?

Romeo: Për atë gjënë, i ke thënë bionde asaj tjetrës.

Meritoni: Për bionde?

Romeo: I ke futur Gracianon?

Meritoni: I thashë që nuk bie në nivelin e Gracianos për të dhënë etiketime dhe epitete sepse nuk jam ai nivel. Dhe për shkak të Romeos, unë nuk i kam dhënë epitete sic më ka dhënë ajo, përndjekës.

Romeo: Çfarë epitetesh?

Meritoni: Po kjo është, se vetëm për të provokuar dhe lënduar, e thotë edhe ajo. Dhe unë nëse doja të lëndoja, mund t’i kisha dhënë një etiketim që ajo nuk e ka hiç siç më ka thënë ajo mua që jam përndjekës, që nuk e jam. Kaq është muhabeti, asgjë tjetër. Mos u mërzit për asgjë. Unë nuk e bëj sepse unë nuk bie në nivelin e të tjerëve, që për gjëra që nuk i ka, t’ja them. Dhe për shkak të respektit që je në lidhje, unë nuk e bëj për të të lënduar se nuk i ke.