Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Degradon sherri në BBV, Jul Deda i drejton pjesën intime Rozës: Më puth këtu…

Jul Deda dhe Roza Lati kanë patur shpesh debate me njëri-tjetrin në “Big Brother VIP”.

Megjithatë e gjithë situata mes tyre degradoi kur u përmendën fjalë banale pak ditë më parë.

Mirëpo sot, një tjetër ngjarje aspak e hijshme ka ndodhur mes Rozës dhe Julit. Teksa po debatonin, Roza i ka drejtuar një puthje Julit ndërsa ky i fundit i ktheu të pasmet dhe i tha: “Hajde më puth këtu”.

VIDEO KETU