Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Deputetja Musliu – Shoshi në Prokurori, intervistohet pas kërcënimit nga qytetari nga Skenderaj

 
   

Deputetja nga Partisë Demokratike të Kosovës Arjana Musliu-Shoshi është intervistuar sot nga Prokuroria lidhur me kërcënimin që i ishte bërë nga një qytetar i Skenderajt.

Gazeta ka mësuar se Musliu Shoshi është ftuar nga organet kompetente për të dhënë deklarate lidhur me rastin e dytë të kërcënimit ndaj saj.

Lajmin e ka konfirmuar deputetja Musliu-Shoshi duke treguar se sot ishte e ftuar nga organet e drejtësisë

Bahri Ajeti, nga Skenderaj është personi qe e ka kërcënuar dhe i njejti është arrestuar këtë muaj.

 
 
 
 
 

Related posts
Lajme

Ambasadori suedez në familjen e Liridonës: Përshëndes reagimin e shpejtë të Policisë dhe Prokurorisë së Kosovës

Lajme

Babai i Marigona Osmanit: Dardan Krivaça na kërcënoi nga burgu

Lajme

​Përfundon bastisja në argjendarinë në Prishtinë

Lajme

​Kryeministri Kurti mirëpriti përfaqësuesit e partive politike shqiptare të Luginës së Preshevës