Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Dhunoi policin dhe vëllain e tij, lihet në burg, Blerim Bulica: Nuk e njoh efektivin, isha në gjumë

Lihet në burg Blerim Bulica që së bashku me 5 persona të tjerë dhunoi efektin e policisë dhe vëllain e tij. Në gjykatë ai ka deklaruar se: “Kam qenë duke fjetur gjumë kur policia mbërriti në shtëpinë time duke më arrestuar.

Nuk kam asnjë lidhje me ngjarjen, nuk kam qenë i pranishëm, nuk e njoh efektivin që është dhunuar”, ka thënë Blerim Bullica.