Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Digjet vetura e një televizioni kosovar në Zubin Potok

Në Zubin Potok protestuesit serbë e kanë djegur veturën e televizionit “Tëvë 1”.

Siç raporton gazetari Haris Ademi, protestuesit në fillim ia kanë thyer xhamat dhe ia kanë shpuar gomat e pastaj ia kanë vënë zjarrin.

Më herët u raportua se protestuesit nisën të shpërndaheshin