Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Dita e dytë e Samitit të Paqes dhe Demokracisë, merr pjesë ambasadori gjerman në Kosovë

 
   

Sot vazhdon dita e dytë e Samitit të Paqes dhe Demokracisë, mbahet Paneli IV “Ruajtja e Demokracisë:

Adresimi i praktikave të prapambetura dhe joliberale në Ballkanin Perëndimor”.

Në këtë samit merr pjesë edhe ambasadori gjerman në Kosovë, Jörn Rohde, i cili do të mbaj një fjalim të hapjes.

Ngjarja fillon nga ora 10:00.

 
 
 
 
 

Related posts
Lajme

Ambasadori suedez në familjen e Liridonës: Përshëndes reagimin e shpejtë të Policisë dhe Prokurorisë së Kosovës

Lajme

Babai i Marigona Osmanit: Dardan Krivaça na kërcënoi nga burgu

Lajme

​Përfundon bastisja në argjendarinë në Prishtinë

Lajme

​Kryeministri Kurti mirëpriti përfaqësuesit e partive politike shqiptare të Luginës së Preshevës