Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

E qëlloi me plumb në kokë, vrasësi i efektivit të “Shqiponjave” ende i lirë! Policia ngre pika kontrolli për kapjen e 23-vjeçarit

Policia ende s’ka rënë në gjurmët e autorit të dyshuar të vrasjes së efektivit të “Shqiponjave”, Novruz Cenalia, krim i cili tronditi vendin mesditën e djeshme (13 Maj).

Policia ka ngritur postblloqe dhe po bën kërkime me dron për kapjen e 23-vjeçarit, Asllan alias Azgan Mernica, i cili u zhduk pa gjurmë pasi qëlloi me plumb në kokë efektivin.

Lajmi në përditësim…