Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Fluks i madh në Merdare, raportohet për pritje disa orëshe

Mërgimtarët po përballen me pritje të gjata në dalje të Kosovës, në pikën kufitare Merdare.

Atje pritjet vijojnë deri në 4-5 orë, thonë disa qytetarë për Indeksonline.

Fluksin e madh të automjeteve e dëshmojnë edhe pamjet e mëposhtme:

 

Ndërsa, sipas Qendrës Kombëtare për Menaxhim Kufitar pritje në dalje ka edhe në vendkalimin kufitar Dheu i Bardhë.

Related posts
Lajme

Osmani dhe Taha flasin për njohjen e Kosovës nga shtetet e OIC-së

Lajme

Tensione në kufirin Liban-Izrael: Sulme me bomba tymuese

Lajme

Gërvalla takon kryediplomatin Gerapetritis: Greqia është aktor kryesor në rajonin tonë

Lajme

​Gërvalla takon homologun e saj nga Singapori, diskutojnë për thellimin e marrëdhënieve shtetërore