Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Gjenerali shqiptaro-amerikan ‘shokon’ me deklaratën për Escobarin: Po hetohet për këtë gjë, FBI ka…!

 
   

Gjenerali shqiptaro-amerikan, Muharrem Maralusha ka reaguar në lidhje me largimin e Gabriel Escobar nga pozicioni i tij për rajonin e Ballkanit.

Maralusha në Facebook lëshoi disa deklarata të fuqishme në lidhje me largimin e paparitur të Escobarit dhe madje paralajmëroi hetime ndaj tjj.

“Gabriel Escobar tani duhet të hetohet për aktivitete spiunazhi dhe korrupsion kundër Shteteve të Bashkuara në emër të Serbisë.

Jam i sigurt se FBI tashmë ka nisur hetimin. Dhe, kjo është arsyeja e largimit të tij të papritur”, shkroi ndër të tjera Maralusha, përcjell “Bota sot”.

Postimi i plotë

Heqja e Gabriel Escobarit nga pozicioni i tij

Gabriel Escobar tani duhet të hetohet për aktivitete spiunazhi dhe korrupsion kundër Shteteve të Bashkuara në emër të Serbisë.

Jam i sigurt se FBI tashmë ka nisur hetimin. Dhe, kjo është arsyeja e largimit të tij të papritur.