Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Gjinovci – opozitës: Pash ni Zot që e shkarkoni me mocion mosbesimi, le t’i merr 70% se s’po osht interesant kështu

Opozita çdo ditë po shreh pakënaqësitë për qeverinë Kurti.

Madje, Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka ditë që ka kërkiar mocion mosbesimi ndaj qeverisë.

Edhe kryetari I LDK-së, Lumir Abdixhiku, ka thënë se është koha e fundit për një rrugë të re pa Kurtin dhe politikën e tij të izolimit.

Për këtë ka reaguar analisti Rrong Gjinovci i cili ka thënë se po ta zzëzojnë Kurtin, ai do të fitojë sërish, dhe duke marr 70% të votave.

“Pash ni Zot që e shkarkoni me mocion mosbesimi, le t’i merr 70% se s’po osht interesant kshtu 😄”, ka shkruar Gjinovci në Facebook.

Related posts
Lajme

Hajrizi për dështimet në PISA: Nuk ka pasur përgatitje të duhur për këtë test

Lajme

Gërvalla me rrëfim pak më ndryshe – kujton babanë e saj Jusufin: Dhjetori për mua ka shije të keqe

Lajme

Publikohet fotografia e fundit e Liridona Ademajt disa orë para vrasjes

Lajme

Babai i Naim Murselit mohon që djali i tij të jetë biseksual