Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Graciano shpërthen ndaj Heidit: Kujt do i futesh në krevat këtë herë?

Mbrëmja e djeshme i është dedikuar debateve në shtëpinë e Big Brother Vip. Graciano ka patur një përplasje të fortë me Heidin në lavanderi ku filloi ta ofendonte duke i thënë se nuk do të bëjë gjë tjetër përveçse të “futet në krevatin” e djemve në shtëpi. Këtu përmendi Romeon por edhe ish-banorin, Fatjon Kuqari. Më pas Heidi është ngarkuar emocionalisht dhe ka biseduar e aktorin për debatin që pati me Gracianon.

Pjesë nga debati:

Graciano: Ti je për turp Heidi Baci, je e turpshme sepse s’ke edukatë, s’ke norma. Kjo je ti. Të vjen keq? Mësohu t’i dëgjosh se kush je ti, mësohu dhe shko shtrihu me Romen atje, me kë do shtrihesh? Me Fationin, me Romeon apo me kë tjetër? Me kë do shtrihesh? Kjo je ti

Heidi bisedë me Romeon:

Heidi: Jam super e rënduar.

Romeo: Pse çfarë pate?

Heidi: Po, ofendime prap, me zor po e heq këtë ndjesinë edhe njëherë e kupton?

Romeo: Çfarë ndjesish?

Heidi: Shplarjet e forta, e kupton? Me zor po e heq. Ofendime, kujt do i futesh në krevat këtë herë.

Romeo: Kur ta ka thënë dhe kush?

Heidi: Graciano.

Romeo: Kujt do i futesh në krevat këtë herë? Në çfarë sensi?

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)