Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Halli i mërgimtarëve, autobusi Prishtinë-Hannover dëmtohet në Beograd, 70 persona në pritje që disa orë

Një autobus i linjes Prishtinë-Hanover ka pësuar një defekt dhe për pasojë rreth 70 udhëtarë janë në pritje tash e disa orë.

Autobusi ka ndaluar së udhëtuari në kryeqytetin serb, Beograd.

Njëri nga udhëtaret ka rrëyer për IndeksOnline se janë lodhur nga kjo pritje dhe se ndjehen të rrezikuar.

Sipas tij, aty do të presin edhe disa orë.

“Jemi më fëmijë, e të moshuar, na kanë lan vet, po frikësohemi”, ka treguar njëri nga udhëtarët.


Related posts
Lajme

Kërcënime nga ‘Brigadat e Veriut’ - ja kush fshihet prapa tyre!

Lajme

Përmbytjet në Greqi, dëmet e shkaktuara vlerësohen deri në 5 miliardë euro

Lajme

Osmani: Policia së pari, nëse na sulmon Serbia hynë KFOR-i

Lajme

Rekord në Francë, muaji shtator më i ngrohtë që nga 1900