Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Horoskopi

HOROSKOPI I DITËS, e mërkurë 15 maj 2024

DASHI

Periudha e rëndësishme që fillon javën e ardhshme. Megjithatë, ka situata që duhen përballuar me guxim: kjo do të jetë java e diskutimeve. Për dashurinë do jetë më mirë, në fundjavë.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 15 maj 2024), jeni të lodhur dhe do të jeni më shumë në fund të majit. Shpesh keni një rikthim në të kaluarën që nuk është domosdoshmërisht e dëshiruar nga ju, të cilët ndoshta përpiqen të çlirohen prej saj. Përuroni një rrugë që ju çon larg.

BINJAKËT

Është më mirë të jesh shumë i qartë, vërtet transparent, sidomos me ata që e njohin mirë shenjën. Strategjitë e ndryshme të dialogut sot do të kenë pak efektivitet: nëse një derë mbyllet, një tjetër do të hapet. Nëse mendoni se keni bërë një gabim, jini më të gatshëm të pranoni se ndoshta keni gabuar.

GAFORRJA

Do të thuash shumë më tepër duke mos folur sesa duke vendosur ta bësh këtë: profili yt mbetet pak në mëshirën e humorit në këtë periudhë. Është shumë e qetë dhe mund të qetësoheni. Një verë e rëndësishme për ndjenjat po vjen.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 15 maj 2024), është dashur të dilni në prapaskenë javët e fundit: është më mirë të dukeni në krye. Kujdes, do të ketë fitore: rishikoni pozicionet tuaja në dashuri.

VIRGJËRESHA

Është një periudhë interesante, mos ruani hidhërimin pasi të keni pasur ndonjë sukses. Konkurrenca është pjesë e jetës sonë, por mos u zemëroni dhe mbi të gjitha mos u ngatërroni në dashuri.

PESHORJA

Me Venusin dhe Jupiterin në shenjën tuaj dita do jetë e mrekullueshme. Do keni ide te bukura dhe do arrini te bëni shume gjera. Dashuria është një faqe e hapur për t’u shkruar dhe nuk do ta kufizosh veten, o qiell i madh. Mos harroni se jo çdo e keqe ka një rreshtim argjendi.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 15 maj 2024), nuk do të ketë më kundërshtime planetare. Gjithçka do të jetë më e qartë gjatë javëve të ardhshme. Venusi kundër saj nuk ndihmon, por do të ketë lajme të mira. Flisni për veten dhe shfryjeni nëse ndiheni keq.

SHIGJETARI

Rikonfirmime absolute luani këtë qiell të rëndësishëm. Investoni në të ardhmen: nëse doni diçka të bukur, përpiquni të punoni për ta marrë atë. Takime të këndshme në fundjavë dhe do keni shumë entuziazëm. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit. Përveshni mëngët.

BRICJAPI

Gjeni sërish qetësinë. Tashmë po shohim përpara në vitin 2025, një vit i mrekullueshëm për ju. Po hapet një skenar i ri dhe ata që kanë mbetur pas do të kalojnë shumë mirë. Mundësi të shkëlqyera për sukses në çdo fushë, prandaj përveshni mëngët.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 15 maj 2024), jeni më të qetë dhe ‘më të lehtë’ në dashuri. Mundohuni të shpreheni sa më mirë që të mundeni pas një prilli mjaft të vështirë dhe të pasigurt. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

PESHQIT

Duhet ta lini veten të shkoni në dashuri. Tranziti i Mërkurit është intrigues për punën dhe idetë e mira: do të ketë një rikuperim psikofizik. Ata rreth jush do t’ju vlerësojnë për atë që jeni, nuk keni pse të pretendoni.